Wyprawy Zuzi Podróżniczki

Nazywam się Zuzia Podróżniczka. Mieszkam w Przedszkolu nr5″Piąteczka” w Lidzbarku Warmińskimw sali dzieci z grupy Misiaków.

Moją pasją sa wycieczki podróże, cieszę się więc, że mnie zabieracie na nie. Mam pamiętnik, w którym wpisujecie  kiedy i gdzie wspólnie byliśmy, co widzieliśmy.

Już nie mogę się doczekać kolejnej podróży!

Zuzia na wycieczce z Igorem

Przygoda Zuzi

Zuzia z Jasiem z Misiaków w Białej Podlaskiej

Zuzia zwiedza Gdańsk nocą, w towarzystwie Hani  z gr. Misiaków

Zuzia w Ustce!

Tym razem lala Zuzia odwiedziła Ustkę i polskie morze. Pogoda dopisała  jak na koniec października. Zuzia spacerowała dzielnie po plaży.

Tym razem lala Zzia wyruszya w bajkową podróż z Mateuszem z grupy II.

Mateusz, Michał i lala Zuzia na wakacjach w Turcji!!!

Zosia i Zuzia na Wyspach Kanaryjskich

Alan, Zuzia i podróż do Niemiec!!

Tym razem Zuzia Podrózniczka wyruszyła z Alanem z grupy III do Niemiec.

W miejscowości Velbert Zuzia odwiedziła zoo i aquapark.

ADA, TOMEK I ZUZIA W GÓRACH

Tuż prze świetamia nasza Zuzia Podróżniczka wraz z Alankiem i jedo rodzicami odwiedziła Warszawę  oraz  uczestmiczyła w spotkaniu bożonarodzenowym z Parą Prezydencką.

Zuzia w przepięknej Hiszpanii z Michałkiem

ZUZIA W TORUNIU

Tym razem nasza podróżniczka towarzyszyła Pani Reni w wycieczce do miasta słynącego z pysznych pierników – Torunia. Zuzia z ochotą spacerowała po pięknej starówce ,  oglądała panoramę miasta z ratuszowej wieży , Krzywy Dom, ruiny zamku, słynnego toruńskiego osiołka, pomnik oraz dom w którym urodził się nasz wielki astronom Mikołaj Kopernik.   Pierniczki były pyszne więc Zuzia postanowiła przywieźć je dzieciom do przedszkola. Pycha !!!! Mniam!!! Mniam!!!

Wyprawa Julki i Zuzi

Tym razem nasza lala wyruszyła  na wieś wraz z Julką z grupy Krasnale. Ile tam było ciekawych rzeczy do zobaczenia, zrobienia, poznania.

Oliwia i Zuzia Podrózniczka

PODRÓŻE ZUZI
W ostatni weekend Zuzia Podróżniczka spędziła w pięknym mieście Wrocławiu. Pogoda udała się wspaniale i Zuzia miała okazję zwiedzić Rynek Starego Miasta z pięknymi kamienicami, szklaną fontannę, Halę Stulecia.
Panoramę Racławicką . Rejs po rzece Odrze był baaardzo romantyczny. Ale najwięcej  radości sprawiło Zuzi szukanie wrocławskich krasnali,  witała się ze wszystkimi bardzo serdecznie poznała min. Syzyfki, Śpioszka, Życzliwka, Strażaczków, Muzyczka – trudno wszystkich spamiętać,  jak się dowiedziała mieszka ich we Wrocławiu już ponad 400 !!! Jak będziecie w tym mieście koniecznie musicie je zobaczyć często nie jest to łatwe gdyż chowają się w zaułkach,za lampami, kwietnikami.  Trzeba mieć oczy szeroko otwarte i koniecznie odwiedzić Wrocław.

Możliwość komentowania jest wyłączona.